واحد فتوگرامتری و نقشه برداری هوایی

واحد فتوگرامتری و نقشه برداری هوایی - آدلان پایا

واحد فتوگرامتری و نقشه برداری هوایی شرکت آدلان پایا مجری طرح های نقشه برداری هوایی و عکس برداری هوایی با استفاده از پهپاد های مجهز جهت عملیات های عمرانی،راه سازی و شهر سازی است که به توضیح بخش های مختلف این واحد خواهیم پرداخت.

پهپاد های نقشه برداری هوایی

شرکت آدلان پایا با دارا بودن مولتی روتورها و پهپاد های بال ثابت پیشرفته و دقیق جهت انجام امور نقشه برداری هوایی،توانایی انجام نقشه برداری هایی از محدوده های چند صد متر تا چند صد هکتار را در مدت بسیار کوتاهی دارا می باشد.

عکس برداری هوایی

یکی از خدمات ارائه شده از طرف شرکت آدلان پایا انجام عکس برداری های هوایی با کیفیت بالا جهت استخراج نقشه های کاداستر،تقسیم بندی اراضی و کنترل کیفی اراضی طبیعی شامل جنگل ها و.. میباشد.

نقشه برداری هوایی(فتوگرامتری)

شرکت فنی مهندسی آدلان پایا توانایی انجام نقشه برداری با استفاده از پهپاد های دقیق و روش های کارآمد جهت تولید نقشه های رقومی منطقه از قبیل نقشه های DSM ، DTM و DEM و نقشه ها توپوگرافی که به عنوان منبع اطلاعاتی دقیق جهت  شبیه سازی،تخمین هزینه و محاسبات دقیق پروژه های عمرانی استفاده میشوند را دارا بوده و قادر است این نقشه ها را در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه طبق درخواست کارفرما ارائه دهد.

تحلیل های GIS

یکی از موارد استفاده نقشه های استخراج شده در تحلیل های نرم افزار GIS و تولید داده های مکانی شهری و بررسی اراضی طبیعی وجغرافیایی است که شرکت آدلان پایا با دارا بودن متخصصین و کارشناسان در این زمنیه توانایی انجام چنین تحلیل هایی را نیز دارا میباشد.

تحلیل داده های نقشه برداری

یکی از افتخارات شرکت آدلان پایا توانایی تحلیل داده های نقشه برداری استخراج شده از پهپاد ها و تطبیق آن با داده های دریافتی از نقاط کنترل زمینی و داده های نقشه برداری ملی و جهانی ( نظیر سامانه شمیم ) است که این کار باعث بالارفتن بسیار زیاد دقت و صحت نقشه های خروجی خواهد شد.

درخواست مشاوره

شما می توانید سوالات و مشکلات خود در حوزه پهپادها و مولتی روتور ها را با ما در میان بگذارید و از مشاوره رایگان همکاران ما استفاده کنید

درخواست مشاوره

نیاز به مشاوره دارید؟

در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید

درخواست مشاوره رایگان