واحد ساخت و طراحی پهپاد

واحد ساخت و طراحی پهپاد - آدلان پایا

واحد ساخت و طراحی آدلان پایا طراح و بهیه ساز هواپیما ی بدون سرنشین و مولتی روتور هاست این واحد مفتخر است که اعلام کند تمام تجهیزات مورد نیاز یک پهپاد شامل مواد زیر را طراحی کرده و می سازد :

طراحی سیستم های کنترل پرواز ( فلایت کنترل ):

تیم برنامه نویسی و الکترونیک آدلان پایا توانسته است فلایت کنترل ها و اتوپایلوت های مورد نیاز هواپیما ی بدون سرنشین ( افق پرواز ) و مولتی روتور ( عمود پرواز ) را به صورت کامل بومی سازی کند . لازم به ذکر است سیستم های طراحی شده با توسط این تیم توانایی رقابت با تمام نمونه های خارجی را داراست.

هوشمند سازی ربات های پرنده :

هوشمند سازی و انجام دادن تمام خودکار کارها امروزه بحث اصلی دنیای تکنلوژی و هوش مصنوعی است که ربات های پرنده را نیز درگیر خود کرده است. در همین راستا شرکت آدلان پایا اولین تیم هوش مصنوعی را در حوزه ربات های پرنده تشکیل داده است که در حوزه پردازش تصویر و موقیت یابی محلی بدون جی پی اس و… فعالیت می کند.

طراحی و شبیه سازی ساختار های مکانیکی :

ساختار های جدید و برزگ با توانایی های بالا به شدت در حال رشد هستند. تیم مکانیک واحد ساخت و طراحی آدلان پایا توانایی ساخت و طراحی هرنوع سازه مکانیکی برای ربات های پرنده ( مولتی روتور و هواپیما ی بدون سرنشین ) را دارد.

طراحی سیستم های مخابراتی :

کدینگ و ارتباط ایمن در انتقال اطلاعات و ارتباط پایدار و جلوگیری از تداخل فراکانسی در فرکانس های عمومی امری بسیار مهم و پیچیده در این صنعت است. تیم مخابرات واحد ساخت و طراحی آدلان پایا در حال حاظر توانایی طراحی دیتا لینک های بهینه شده برای مولتی روتور ها را دارد.

طراحی تجهیزات جانبی :

صرفا پرواز تفریح و تصویر برداری هوایی تنها کارهایی نیست که یک مولتی روتور یا یک هواپیما ی بدون سرنشین می تواند انجام دهد. این سازه ها پتانسیل فراتری از موردی که تا به حال دیده اید را دارند به طور مثال سیستم های کشاورزی که توانایی سم پاشی و محلول پاشی هستند به شدت در حال فراگیر شدن هستند در همین راستا واحد طراحی و ساخت آدلان پایا تیم طراحی تجهیزات جانبی را ایجاد کرده است.

برای مشاهده گوشه ای از فعالیت های این واحد می توانید به بخش نمونه کار های وب سایت ما مراجعه کنید

در ضمن برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید اطلاعات تماس با ما در اینجاست .

اینستاگرام : adlan_paya

کانال تلگرام : adlan_paya

درخواست مشاوره

شما می توانید سوالات و مشکلات خود در حوزه پهپادها و مولتی روتور ها را با ما در میان بگذارید و از مشاوره رایگان همکاران ما استفاده کنید

درخواست مشاوره

نیاز به مشاوره دارید؟

در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید

درخواست مشاوره رایگان