واحد آموزشی

واحد آموزشی - آدلان پایا

واحد آموزشی پهپاد ها آدلان پایا نکات و آموزش هایی را در حوزه ی هواپیمای بدون سرنشین و مولتی روتور در اختیار شما می گذارد که در ادامه با مباحث آموزشی این سایت بیشتر آشنا خواهید شد؛

آموزش برنامه نویسی

واحد آموزشی پهپاد ها به کمک تیم برنامه نویسی کلاس ها و دوره هایی را برگزار می کند که با آموزش برنامه نویسی به شرکت کنندگان دوره نحوه ی تنظیم کردن فلایت کنترل و سیستم های وابسته، طراحی سیستم اتوپایلوت ( AUTOPILOT ) مولتی روتور ها و پردازش تصویر را آموزش می دهد.

آموزش ستاپ کردن پهپاد های مختلف

آموزش ستاپ کردن مولتی روتور های عمود پرواز و افق پرواز با سایزهای بزرگ و کوچک، سبک وزن و سنگین وزن؛ توسط این واحد به کمک واحد ساخت و طراحی پهپاد در دوره ها و کلاس های آموزشی، آموزش داده می شود.

آموزش نقشه برداری هوایی

واحد فتوگرامتری و نقشه برداری هوایی قادر به گرفتن نقشه های هوایی از جمله نقشه های؛ dtm، dsm، ارتو موزاییک و … می باشد که به همراه واحد آموزشی شرکت فنی مهندسی آدلان پایا حاضر به برگزاری کلاس های آموزشی در این ضمینه می باشد.

آموزش سرویس و نگه داری

نحوه ی سرویس و نگه داری مولتی روتور ها یکی از مهم ترین بخش های داشتن مولتی روتور است؛ چرا که شما بدون داشتن این علم آسیب زیادی به دستگاه خود و یا افراد می رسانید که واحد آموزشی شرکت آدلان پایا این اطلاعات را در دسته ی آموزش در اختیار شما قرار داده است.

آموزش خلبانی

واحد آموزشی شرکت فنی مهندسی آدلان پایا با برگزاری دوره های خلبانی با انواع پرنده های بدون سرنشین اعم از مولتی روتور ها (عمود پرواز)، بال ثابت ها (افق پرواز) و Vtol (عمود و افق پرواز) را در تمامی وزن ها و اندازه ها را آموزش می دهد.

در ضمن برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید اطلاعات تماس با ما در اینجاست.

درخواست مشاوره

شما می توانید سوالات و مشکلات خود در حوزه پهپادها و مولتی روتور ها را با ما در میان بگذارید و از مشاوره رایگان همکاران ما استفاده کنید

درخواست مشاوره

نیاز به مشاوره دارید؟

در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید

درخواست مشاوره رایگان