واحد خرید و فروش ربات های پرنده و تجهیزات وابسته

واحد خرید و فروش ربات های پرنده و تجهیزات وابسته - آدلان پایا

اگر در انتخاب و خرید ربات پرنده دچار سردرگمی شده اید ، دیگر نگران نباشید .
از این پس کافی است تا به واحد خرید و فروش ربات های پرنده و تجهیزات وابسته مراجعه کنید و از مشاورین کار کشته ی ما راجع به خرید محصول متناسب با میزان سرمایه ی و کارایی مورد نیاز خود ، مشاوره دریافت کنید .

همچنین اگر قصد فروش یا معاوضه دستگاه خود را دارید می توانید مسئولیت این کار رابه واحد فروش ما بسپارید تا به شما در فروش یا معاوضه ی دستگاهتان کمک کند و از متضرر شدن شما جلوگیری کند .

این واحد به کمک واحد تعمیرات و سرویس و نگهداری مولتی روتور دستگاه های کارکرده ای شما قصد فروش آنها را دارید ، تست کرده و پس از شناسایی ایرادات موجود در دستگاه و برطرف کردن آنها و انجام سرویس کامل ، دستگاه را برای فروش در قسمت فروشگاه سایت شرکت فنی مهندسی آدلان پایا قرار می دهد و پس از آن سلامت مولتی روتور یا هواپیمای شما را تضمین می کند .

خرید و فروش ربات های پرنده با توجه به نیاز شما ، پیشنهاد خرید یک مولتی روتور یا هواپیمای custom را به شما می دهد که از امکانات بیشتری نسبت به دستگاه های تجاری برخوردارند و ویژگی های آنها قابل ارتقاء می باشد و فقط برای شما و طبق خواسته ی شما آماده می شود .

درخواست مشاوره

شما می توانید سوالات و مشکلات خود در حوزه پهپادها و مولتی روتور ها را با ما در میان بگذارید و از مشاوره رایگان همکاران ما استفاده کنید

درخواست مشاوره

نیاز به مشاوره دارید؟

در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید

درخواست مشاوره رایگان