واحد تصویربرداری هوایی

واحد تصویربرداری هوایی - آدلان پایا

امروزه با پیشرفت تکنولوژی در زمینه ی پهپاد ها و مولتی روتور ها ، ازاین ربات های پرنده در عرصه ی تصویربرداری هوایی استقبال زیادی می شود. به طور کلی این روش تصویربرداری بسیار رواج پیدا کرده است و شما می توانید نمونه ی آن را در فیلم های سینمایی ، تیزر های تبلیغاتی ، مسابقات ورزشی  و … مشاهده کنید .

واحد تصویربرداری هوایی شرکت آدلان پایا متشکل از اوپراتور هایی مجرب و حرفه ای در زمینه تصویربرداری است که سابقه فیلمبرداری در مسابقات ورزشی و فیلم های سینمایی را نیز دارا می باشند. برای آشنایی بیشتر در زمینه تصویربرداری هوایی در ادامه با شما همراه خواهیم بود.

مولتی روتور های تصویربرداری هوایی

برای تصویربرداری هوایی می توان از انواع ربات های پرنده استفاده کرد. ربات های پرنده مخصوص فیلم برداری به دسته های کوادکوپتر ، هگزاروتور و اکتاروتور تقسیم می شوند که به صورت کلی به آن ها مولتی روتور نیز می گویند. اما استفاده از مولتی روتور مناسب در موقعیت های مختلف امری مهم به شمار می رود. واحد تصویر برداری شرکت فنی مهندسی آدلان پایا با در اختیار داشتن مولتی روتور های پیشرفته و بروز در زمینه ی فیلمبرداری هوایی قادر به انجام انواع پروژه های تصویر برداری هوایی در زمینه های مختلف ، برای ارگان های دولتی و غیر دولتی می باشد.

تیم تصویر برداری

از آن جا که گفته شد واحد تصویر برداری شرکت فنی مهندسی آدلان پایا متشکل از افرادی مجرب و کارپشته در زمینه تصویر برداری می باشد ، این تیم با استفاده از تجهیزات بروز و هوشمند در زمینه تصویر برداری قادر به انجام پروژه های فیلمبرداری و عکس برداری به صورت حرفه ای نیز می باشند.

جهت هماهنگی و ثبت سفارش در زمینه تصویر برداری می توانید از راه های زیر با ما در ارتباط باشید :

شماره تماس : 09389831927 – 05144267062
adlanpaya@gmail.com : Gmail

درخواست مشاوره

شما می توانید سوالات و مشکلات خود در حوزه پهپادها و مولتی روتور ها را با ما در میان بگذارید و از مشاوره رایگان همکاران ما استفاده کنید

درخواست مشاوره

نیاز به مشاوره دارید؟

در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید

درخواست مشاوره رایگان